בסיעתא דשמיא

ספרים שאינם באתר
אנו פועלים במרץ רב כדי להעלות עוד מוצרים לאתר, בכל מקרה ניתן להזמין את רוב ספרי הקודש הקיימים, גם אם הם לא מופיעים באתר.חבר מועדון
הצטרפו אלינו למועדון הלקוחות. ההצטרפות חינםנתקלתם בקושי? מחפשים ספר שלא מופיע באתר?
צלצלו ל 052-7687926 ונשמח לעזור.רוצים להיות מעודכנים על כל ספר חדש שיוצא?
הצטרפו לרשימת התפוצה. ניוזלטר פעם בשבועיים יעדכן אתכם על כל מה שחדש בעולם הספרים. השירות ללא תשלום.כרטיסי זיכוי
חדש!!חדש!! מתאים כמתנה לבר מצווה, לאירוסין, פרס לתלמידים וכו' הנחה בקניית כמות!

דף הבית >> הלכה ומנהג >> ספרדים - פסקי יהדות עדות המזרח >> הרב משה לוי >> והאר עינינו בתורתך / הרב משה לוי
 
שם המוצר/פריט:והאר עינינו בתורתך / הרב משה לוי
מחיר מחירון:₪90.00
המחיר שלנו:₪50.00
מע"מ:כולל מע"מ
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום נוסף)
זמן אספקה:7 ימי עסקים
תקופת אחריות:0
שם היצרן:מכון הרב מצליח

הוסף לסל 


מידע נוסף
והאר עינינו בתורתך / הרב משה לוי זצוק"ל.

פרקי הדרכה בענייני לימוד תורה, מתוך משנתו של הגאון המופלא מורנו הרב משה לוי זצוק"ל, ר"ם בישיבת כסא רחמים ומחבר סדרת הספרים "מנוחת אהבה" ברכת ה' ועוד.

מאז פטירתו של הגר"מ לוי זצוק"ל, הביעו בני תורה רבים השתוקקות גדולה להתחקות אחר דרכו המיוחדת בלימוד, כיצד הצליח להעפיל לפסגות כה גבוהות, ולהניב יבול כה מרשים של ספרים. 

לצורך זה בא הספר "בתורתך" לתת מענה. בין דפי הספר עב הכרס (כ-650 עמודים), שיכול לשמש כמדריך תורני לכל לומד, מדריכנו הגר"מ לוי מנסיונו במשעולי התורה, ומגיש לנו את המתכון להגיע לגדלות.

עיקרו של ספר זה חצוב משיחותיו של הגר"מ שמסר בחלק השני של שיעוריו (השיעורים היו מחולקים חלק להלכה וחלק למוסר). בידינו נותרו למעלה מארבע מאות קלטות המשמרות ומנציחות את שיעוריו ושיחותיו הנפלאות. מתוכן, עמל המחבר ללקט פניני דעת נבחרים בענייני לימוד התורה, ובעיקר הדרכות נפלאות שיוכלו להאיר את נתיבם של בני ישיבה ואנשי עמל.

שיחותיו גדושות היו בלקחים מעשיים, שכל המיישמם, עשוי לחולל בעזרתם שינוי מבורך במתווה חייו. דוגמא אחת מאלף נמצא בהתבטאותו של אחד מתלמידיו אשר אמר ברגש כי דבריו של רבנו עשו עליו רושם יותר מכל ספרי המוסר.

ניתן לומר כי ספר זה הינו יחודי במינו. אין לראותו כספר ביוגרפיה. ספרי תולדות הכוללים את פרקי חייו עתירי ההוד של הגר"מ זצ"ל, יצאו כבר לפני מספר שנים בשני כרכים בעריכת הרב צבי כהן הי"ו, ונקראו בשם "האיש משה", וכבר נפוצו על פני כל הארץ.

"בתורתך" הוא כרך ראשון בסדרת ספרים שתציג את תורתו הרעיונית של הגאון זצ"ל, ותפתח צוהר לעולמו הקסום. החלק הראשון יוחד לחלק המתאר את כתר התורה שבו התעטר ובו היה אחוז ודבוק. נושא זה בוער היה כאש להבה בעצמותיו, עמד בראש מעייניו, ובו השקיע את תמצית דם נפשו. זהו המעגל שעליו סבב ציר חייו, מילדותו ועד לנשימת אפו האחרונה. הכרך הבא – "באמונתך", יעסוק בעזרת ה' בענייני אמונה.

"בתורתך" מגיש בשפה משובחת ובכלי מפואר את המתכון לגדלוּת אמיתית בתורה, אוצר בלום של פרקי הדרכה מרתקים בענייני לימוד תורה, ודרך התמודדות לבני הישיבות, והכל שזור בעובדות וסיפורים מופלאים ממסכת חייו.

"בתורתך" פותח שערים חדשים בדרך לימוד התורה, סולל נתיב ברור וחד המוביל להצלחה בשקידת התורה, ומאירים בו את הדרך פנינים, הנהגות והדרכות מבית מדרשו של הגר"מ לוי זצ"ל.

 
מוצרים קשורים
האיש משה ב' כרכים / על הרב משה לוי

האיש משה ב' כרכים / על הרב משה לוי

מחיר מחירון: ₪160.00

מלוה ה' ב' כרכים / הרב משה לוי

מלוה ה' ב' כרכים / הרב משה לוי

מחיר מחירון: ₪120.00

ויחד לבבנו באמונתך / ממשנתו של הרב משה לוי

ויחד לבבנו באמונתך / ממשנתו של הרב משה לוי

מחיר מחירון: ₪90.00

ברכת ה' 5 כרכים / הרב משה לוי

ברכת ה' 5 כרכים / הרב משה לוי

מחיר מחירון: ₪250.00

מנוחת אהבה ד' כרכים / הרב משה לוי

מנוחת אהבה ד' כרכים / הרב משה לוי

מחיר מחירון: ₪250.00